top of page

Hakkımızda

AUTONO OTOMOBİL

Algılama özellikli üstün sensör teknolojisine sahip Autono otomobil, üst düzey hassasiyet ve güvenlik sunan, tamamen sürücüsüz bir araçtır. Otonom sürüşü yeni baştan tanımlar.

Blu Denizcilik Ltd. 2009 senesinden bu güne hizmet veren Bluecraft Yachting ile grup firmasıdır.Merkezi İzmir'de olan Blu Denizcilik Ltd.  ,on beş yıllık tecrübeli kadrosu ile '0' yat almak isteyen müşterilerinede tıpkı ikinci el yat alan müşterilerine göstermiş olduğu  hassasiyette hizmet vermeyi amaçlayarak kurulmuştur.Amacımız öncelikli olarak kullanıcılarımızın ihtiyacına yönelik modeli belirleyerek doğru model ile denizcilik serüveninde uzun yıllar yanında olmaktır.Türkiye'nin tüm bölgelerinde satışını yaptığımız markaların servisini kısa sürede sağlayarak müşterileri memnuniyetini yüksek seviyede tutmak  , satış sonrası kullanıcıların her zaman güvende hissedeceği bir firma olmak ana hedefimizdir.Bu deneyimde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Neden Blu Denizcilik ?

Sizin hobiniz bizim işimiz.İsteklerinizi anlıyor buna göre çalışma yaparak size en uygun modeli sunuyoruz.Bu süreçte sizin kadar heyecanlı ve dikkatli şekilde süreci takip ederek en yüksek memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz.

DSCF5641.jpg
bottom of page